Tagok Listája
 
 
覧覧覧覧覧覧覧覧覧覧覧覧覧覧覧
A STAR TREK - STAR WARS KLUB eddig nyilvántartott 56 Tagja:
覧覧覧覧覧覧覧覧覧覧覧覧覧覧覧
 
 
Örökös Tiszteletbeli Tag:
 
 
Maros Péter <Maros.Peter@drotposta.hu>
 
 
Aktív Tagok:
 
 
Admiral Thrown Barcs  Endre <Barcs.Endre@dpg.hu>
Alan Emperger Róbert <Alan@dpg.hu>
Anakin Ems Limpi Limpár András <Anakin.Ems.Limpi@dpg.hu>
Ati Strong Erõs Attila <Atika@dpg.hu>
Baldie Dude Szõcs Endre <BaldieDude@dpg.hu>
Berg Borg Bergmann Gábor <CyBerg@uze.net>
Big Boy Nagy Attila <Bigi@uze.net>
Black Fekete Béla <Black.Beci.2@buli.net>
Catherine Parker Párkányi Katalin <Gergely@uze.net>
Chewbacca Walter Krisztián <Chris_home@dpg.hu>
Daró Daróczy Csaba <Daro@aramszu.net>
Darth Vader Chriszt László <Lala.2.6@drotposta.hu>
Dj Ree Chee Pusztai Richárd <DjPurifat@aramszu.net>
Eszter Ujházi Eszter <Boaa@uze.net>
Genie Széchy Tamás <Genie@dpg.hu>
Geordi LaForge Simon Géza <GLaForge@dpg.hu>
Heya N'Vel Novák László <NVL.Explorer@uze.net>
Jean-Luc Picard Nagy Dániel <DanSoft98@drotposta.hu>
Jim Codeman Ujházi Gergely <Codeman@buli.net>
Katana Gyarmati Attila <Katana@aramszu.net>
Kele Kele László <Kele.Laszlo.2@drotposta.hu>
KoMi Kovács Milán <Komi@buli.net>
Kornél Csernai Kornél <Kornel@uze.net>
Kyrk Huszti András <Kyrk2@dpg.hu>
Lamellus Gáspár Zsolt <Lamellus@dpg.hu>
Loomer Papp László <Loomer@dpg.hu>
Madison Kopjás Attila <Kopy@aramszu.net>
Matyi Szekeres Mátyás <Szekeres.Matyas@uze.net>
Mawerick Horváth László <Mawerick@uze.net>
Mice Hendon Érdi Balázs <Bazsi.E@uze.net>
Miles O'Brien ??? <Mails.OBrien@uze.net>
Neelix Kárpáti Gergely <Gergely@uze.net>
Norbert Egenhoffer Norbert <Bsky@buli.net>
Orkan Zaza Lak Sándor <Orkan@uze.net>
Pirx Stanislaw Méhes Zsolt <Pirx@dpg.hu>
Pozsi Pozsonyi Róbert <Pozsi@buli.net>
Ranger Szabó Tamás <Ranger@buli.net>
Sepy Sepsey Zoltán <Sepy@uze.net>
Shadow Lévai Attila <Shadow.4@dpg.hu>
Shalafi Bisztray Dénes <Bisztray@dpg.hu>
Sly ??? <Sly-Mail@buli.net>
Spock Nagy Dávid <David.11dan@drotposta.hu>
Szaddam Szemerei Ádám <Szesze@aramszu.net>
Tamás Tóth Tamás <Voyager@dpg.hu>
Tom Müller Tamás <Tmuller@uze.net>
 

Passzív Tagok:
 
 
Ágnes Szabados Ágnes <Szabados.Agnes@uze.net>
Andrew Otártics András <Andrew@drotposta.hu>
Bigi Németh János <Nemeth.Janos@drotposta.hu>
Denys Polányi Dániel <Denys@buli.net>
Jani Füzesi János <Janinak@dpg.hu>
Kery Keresztesy Zoltán <Kery.2@uze.net>
Reg1701D Majzik Mátyás <Reg1701D@dpg.hu>
San ??? <San.Uzenet@uze.net>
Tojásos Nokedli ??? <Nokedli@galamb.net>
Vespertinus Szabó Gábor <Vespertinus@dpg.hu>
 
 
(Ha bármi hibát találsz ebben a listában, kérlek feltétlenül értesíts!)

 
                                          Hosszú életet, békét és boldogságot kíván:

                                                         Cmdr. Anakin Ems Limpi
 
                                                           Az Erõ legyen veletek!
 

 
Visszatérés